Zákaznícka podpora

Vítame Vás na stránke Zákaznícka podpora spoločnosti Mopos Communications  s.r.o. Nájdete tu všetko, čo Vám zjednoduší využívanie našich služieb a komunikáciu s nami. Stránka je pre ľahšiu orientáciu rozdelená na 4 základné sekcie.

V sekcii Kontaktujte nás nájdete prehľadné rozhranie pre komunikáciu s nami. Chcete sa nás na niečo spýtať, potrebujete poradiť s výberom vhodnej služby, alebo vyriešiť  problém s našimi službami? Práve tu  je miesto, kde sa na nás môžete obrátiť.

V sekcii Stiahnite si nájdete vybrané odkazy na užitočný software.

Webmail je prehľadné webové rozhranie, ktoré slúži k pohotovému prezeraniu obsahu Vašej e-mailovej schránky pomocou internetového prehliadača bez použitia poštového klienta. Jednoducho zadáte do príslušných polí Vaše prístupové méno a heslo a máte prístup k svojej elektronickej pošte a ďalším nastaveniam Vašej e-mailovej schránky.

Databox umožňuje jednoducho posielať objemné dáta, ktoré nemožno poslať z dôvodu ich veľkosti prostredníctvom e-mailu. Databox môžete využívať úplne zdarma, potrebujete iba internetový prehliadač.